Usługi koparko-ładowarką w Głogowie. Głogów, Dolnośląskie

Koparka – koparko-ładowarka do wynajęcia z operatorem
koparka głogów usługi

Przyjmujemy zlecenia na prace ziemne koparko-ładowarką.
Wykonujemy:

  • wykopy pod fundamenty
  • wykopy pod wodociągi i kanalizację
  • załadunek materiałów

Usługi związane z pracami ziemnymi: np. pod rury kanalizacyjne, niwelacje terenu

Wykonuje przyłącza wodno-kanalizacyjne, elektroenergetyczne, drenaż budynku . Doświadczeni operatorzy – i firma z wieloletnim doświadczeniem – zapraszamy – usługi koparko-ładowarką na naprawdę wysokim poziomie. Oczywiście istnieje możliwość dojazdu do klienta w celu wizji lokalnej lub analizy projektu budowlanego i wyceny prac.

Wynajem koparko-ładowarki GŁOGÓW

Jesteśmy z Głogowa – pracujemy również w okolicznych miastach. Wynajmujemy koparkę wraz z operatorem, ustalamy stawkę godzinową lub stawkę 'za dzień pracy’.

Ile kosztuje godzina pracy koparki? Cena za wynajem koparki z operatorem ?

Podczas pracy u nas w mieście trzeba liczyć się z kosztem 130zł za godzinę pracy koparki z operatorem. Dodatkowo może dojść do wyceny koszt transportu koparki na miejsce pracy. To cena orientacyjna, dokładną wycenę podajemy przez telefon po omówieniu szczegółów zlecenia lub po wizji lokalnej na miejscu potencjalnej pracy. Cena może ulec zmianie, stawkę można negocjować – zapraszamy do kontaktu telefonicznego (nasz numer tel to 503-167-550)

Usługi koparką oraz transport materiałów

Często po wykopie, po zakończeniu pracy koparki pozostaje materiał, który trzeba przetransportować. Najlepiej od razu zlecić wywiezienie wykopanej ziemi, koparko-ładowarką można załadować wszystko na samochód ciężarowy. Realizując to tego samego dnia można zaoszczędzić – bo nie trzeba innego dnia zamawiać ładowarki tylko do potrzeb załadunku. Możecie Państwo zlecić nam wywiezienie materiałów typu gruz, ziemia, piasek.

Prosimy o kontakt telefoniczny na numer: 503 167 550 – jeśli nie odbieram proszę o sms oddzwonię.