Usługi posadzkarskie Zielona góra

  • wykonujemy posadzki betonowe przemysłowe – posadzki do garaży, warsztatów czy magazynów.
  • wykonujemy również jastrychy cementowe – czyli posadzki mieszkaniowe z cementu i piasku i wody – to najpopularniejsze posadzki w naszej ofercie – nasi pracownicy wykonują je zarówno w domkach jednorodzinnych jak na większych budowach bloków mieszkalnych u deweloperów
  • w ofercie również wylewki anhydrytowe o właściwościach samopoziomujących – to posadzki droższe od jastrychów jednak wykazują one większe przewodnictwo cieplne i dlatego są polecane do domów z ogrzewaniem podłogowym.

usługi posadzkarskie

Posadzki maszynowe, wylewki betonowe miksokretem

Jeśli budujesz dom to zwykle zaraz po tynkowaniu nadchodzi czas na wykonanie posadzek w domu. Na przygotowanych przez nas posadzkach z łatwością ułożysz panele lub płytki. Wykonane przez nas posadzki są równe i wypoziomowane. Z pomocą przy transportowaniu mieszanki przychodzi nam miksokret, korzystamy z tej maszyny aby wymieszać piasek z cementem i wodą oraz by przepompować taki świeży beton do pomieszczenia gdzie wykonujemy posadzkę. Wylewka jest później ręcznie układana, wyrównywana i zacierana przez naszych pracowników.

Posadzki przemysłowe zacierane na gładko i impregnowane

Posiadamy w ofercie tego typu posadzki – są one wykonywane zwykle w halach magazynowych lub w budynkach takich jak warsztaty samochodowe. Wykonywaliśmy też posadzki w garażach podziemnych na inwestycjach deweloperów. Mamy doświadczenie w tego typu pracach. Zachęcam do kontaktu w celu wyceny projektu.

baner posadzki nowak zielona górazdjęcie gotowej posadzki wylewki

Posadzki Zielona Góra – Firma 'NOWAK’

Kontakt:
tel 503-167-550
www.posadzki-tynki.com.pl
Posadzki anhydrytowe Zielona Góra