25 cze 2021

Zlecenia na posadzki Głogów, Lubin. Praca przy posadzkach z miksokreta

0 Komentarzy
dam zlecenia na posadzki

Dam zlecenia na posadzki z miksokreta

Zapraszam do kontaktu jeśli szukasz aktualnie zleceń na posadzki z miksokreta. Zlecę wykonanie posadzek w Głogowie i Lubinie. Osoby z doświadczeniem przy wykonywaniu posadzek przyjmę do pracy na pełny etat (umowa o pracę). Możesz również pracować na własnej działalności jeśli tak Ci wygodniej.


Zatrudnię brygadę z doświadczeniem i własnym sprzętem

Zatrudnię do pracy przy wykonywaniu posadzek brygadę z własnym sprzętem. W związku z rozwojem naszej firmy i dużą ilością zleceń poszukujemy osób do pracy przy posadzkach z miksokreta. Współpracujemy z deweloperami i firmami budowlanymi z okolicy stąd mamy stały dopływ nowych zapytań o posadzki.

Wymagania i nasze wartości

Zaprzyjaźnione firmy polecają nas bo jesteśmy kojarzeni z rzetelnością i wysoką jakością wykonywanych posadzek – dlatego szukamy osób dla których liczą się takie rzeczy jak terminowość i wysoka jakość wykonywanej pracy przy jednoczesnym utrzymaniu tempa minimum 100m2/dzień. Chcemy pracować z ludźmi którzy wiedzą po co jadą na budowę i wiedzą co mają robić bo znają się na tej pracy. Następnie robią swoje i wracają do domu, do swoich rodzin z satysfakcją dobrze wykonanej pracy. Zawsze pamiętamy o tym, że to zadowoleni klienci sprawią, że otrzymamy dobre wynagrodzenie za naszą pracę.


Chętnie przyjmiemy doświadczoną brygadę, która zna się na tej pracy i która chciałby się skupić na wylewaniu powyżej 100m2 dziennie. Zapewniam ciągłość zleceń przez cały rok, dobre stawki i cotygodniowe rozliczenia. Kontakt do nas: Firma „NOWAK” Dariusz Nowak tel.503-167-550 (jeśli nie odbieram proszę o sms).

[do góry]
O autorze


Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *