zamów kontakt →

Instalacje

Takie instalacje, jak ogrzewanie podłogowe albo kolektory słoneczne, to niezwykle wygodne i praktyczne rozwiązanie. Wiemy o tym, dlatego od lat zajmujemy się takimi rzeczami zawodowo.

Firma budowlana Nowak ma w swojej ofercie przede wszystkim usługi związane z budownictwem i remontami. Wśród nich znajdują się przede wszystkim takie rzeczy, jak: instalacje budowlane, tynki maszynowe, posadzki oraz ogrzewanie podłogowe i kolektory słoneczne. Wszystko to wiąże się ze sobą, dlatego nasze przedsiębiorstwo może pochwalić się kompleksową realizacją poszczególnych zleceń.

Wykonujemy systemy instalacyjne w zakresie:

  • rozwiązania innowacyjne: pompy ciepła, kolektory słoneczne
  • systemy tradycyjne: kotłownie gazowe, olejowe, stałopalne (eko-groszek), kominki z płaszczem wodnym
  • systemy ogrzewania: grzejnikowe, podłogowe, ścienne, nadmuchowe
  • instalacje: wodno-kanalizacyjne, gazowe
  • nowoczesne instalacje wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (rekuperatory)
  • glikolowe i powietrzne wymienniki gruntowe ciepła (tzw. GWC)
  • instalacje systemów centralnego odkurzania
  • instalacje elektryczne, alarmowe, monitoring, sieci komputerowe oraz telewizyjne

Takie instalacje, jak ogrzewanie podłogowe albo kolektory słoneczne, to niezwykle wygodne i praktyczne rozwiązanie. Wiemy o tym, dlatego od lat zajmujemy się takimi rzeczami zawodowo. Firma budowlana Nowak oferuje przede wszystkim usługi budowlane i instalacyjne, między innymi instalacje cieplne. W naszej ofercie znajdują się także posadzki, tynki maszynowe i wiele innych usług, z których warto korzystać.

Produkty powiązane

Posadzki betonowe
Jako firma budowlana 'NOWAK' zajmujemy się przede wszystkim takimi usługami tynki maszynowe i posadzki miksokretem. Wykonujemy jastrychy czyli posadzki cementowe na ogrzewanie podłogowe oraz posadzki przemysłowe do magazynów i na parkingi podziemne.
Tynki maszynowe – szlachetne
Podstawowym zadaniem tynków jest tworzenie estetycznych form we wnętrzach. Efekt ten uzyskuje się poprzez zabezpieczenie i wyrównanie powierzchni ścian i sufitów tynkiem. Tynki zakrywają kable elektryczne i tworzą jednolitą gładką powierzchnię ściany.