zamów kontakt →

Tynki maszynowe – szlachetne

Podstawowym zadaniem tynków jest tworzenie estetycznych form we wnętrzach. Efekt ten uzyskuje się poprzez zabezpieczenie i wyrównanie powierzchni ścian i sufitów tynkiem. Tynki zakrywają kable elektryczne i tworzą jednolitą gładką powierzchnię ściany.

Tynki maszynowe Wrocław – firma „NOWAK” Dariusz Nowak

Tynki maszynowe to sprawdzony sposób na wykonanie pięknych i estetycznie wyglądających ścian, niezależnie od całkowitej powierzchni danego pomieszczenia. Nasza doświadczona firma oferuje Państwu kompleksowe rozwiązania w zakresie, jakim są tynki cementowo-wapienne, tynki gipsowe lekkie oraz tynki maszynowe. Posiadamy wszelkie niezbędne urządzenia oraz akcesoria, które pozwalają nam na solidną, szybką i dokładną realizację każdego zlecenia. Tynki gipsowe to jedno z najbardziej znanych i popularnych rozwiązań w budownictwie jednorodzinnym. Idealne i wykorzystywane jedynie wewnątrz budynków, stanowi sprawdzoną ochronę przed ogniem elementów drewnianych oraz szkodliwym działaniem pary wodnej. 

tynki wrocław nowak

Tynki cementowo-wapienne oraz tynki gipsowe ścian i sufitów

Piękne i estetycznie wyglądające ściany to niewątpliwie niezbędna kwestia w każdym pomieszczeniu, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów oferujemy profesjonalne rozwiązania w tym zakresie. Atrakcyjne ceny oraz terminowość to gwarancja na zadowolenie każdego klienta. Tynki cementowe oraz tynki gipsowe, jakie wykonujemy  cechuje wytrzymałość oraz estetyczny wygląd. Pomagają również w zachowaniu odpowiedniej temperatury wewnątrz obiektu. Wykonywane są zarówno w obiektach z cegły, ceramiki, czy bloczków betonowych. Oferujemy korzystne ceny.

Nie wykonujemy tynków maszynowych pod malowanie – Wykonujemy tynki maszynowe według norm tynkarskich

Nasze tynki spełniają wszystkie normy tynkarskie, zarówno te gipsowe jak i cementowo-wapienne. Wykonane przez nas prace przechodzą kontrole kierowników budowy czy inspekcji budowlanych. Nie są to jednak tynki pod malowanie, bo tak naprawdę pomalować można wszystko. Tynki cem-wap są zacierane mechanicznie, a tynki gipsowe zacieramy ręcznie. Za pomocą agregatu tynkarskiego tynk Zachęcamy do obejrzenia wykonanych przez nas tynków na budowie.

Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Tynkarzy Dolnośląskich

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i referencje od inwestorów indywidualnych oraz od firm deweloperskich. Jesteśmy zaufanym partnerem, wielokrotnie nagradzani za najlepszą firmę od tynków i posadzek przez serwis Oferteo.

Materiały renomowanych firm – Dolina Nidy, Baumit, Knauf, Kreisel, Protector

Najczęściej wykonujemy tynki materiałami firmy Dolina Nidy lub Baumit. Do prac tynkarskich wykorzystujemy też narożniki i listwy przyokienne renomowanych producentów.

Podczas pracy korzystamy z profesjonalnych produktów oraz urządzeń, które są gwarancją solidnie, szybko i starannie wykonanej usługi. Gwarantujemy indywidualne podejście, i terminowość w wykonaniu prac.

Skontaktuj się z nami, by dokonać wstępnej wyceny wykonanych prac remontowych.

nowak tynki cementowo wapienne
firma nowak tynki posadzki nowak wrocław

Realizacje prowadzimy w całym województwie Dolnośląskim

Wykonujemy tynki gipsowe, cementowe oraz cementowo-wapienne.
Tynki maszynowe Legnica wycena, Tynki maszynowe Nowa Sól cena, Tynki maszynowe Żagań

Produkty powiązane

Posadzki betonowe
Jako firma budowlana 'NOWAK' zajmujemy się przede wszystkim takimi usługami tynki maszynowe i posadzki miksokretem. Wykonujemy jastrychy czyli posadzki cementowe na ogrzewanie podłogowe oraz posadzki przemysłowe do magazynów i na parkingi podziemne.
Instalacje
Takie instalacje, jak ogrzewanie podłogowe albo kolektory słoneczne, to niezwykle wygodne i praktyczne rozwiązanie. Wiemy o tym, dlatego od lat zajmujemy się takimi rzeczami zawodowo.