21 gru 2017

Tynki maszynowe Nowa Sól – lubuskie

1 Komentarz

Posiadamy kilka brygad tynkarskich – możemy wytynkować wnętrze Twojego domu w Nowej Soli lub okolicach

Nasi tynkarze dojadą na Twoją budowę z własnym sprzętem i materiałami. Posiadamy agregaty tynkarskie i wszystkie niezbędne narzędzia do kompleksowego wytynkowania wnętrza domu. Tynkarze mogą użyć tynku gipsowego lub cementowo-wapiennego. Możesz z nami ustalić jaki tynk sobie życzysz, możesz wybrać producenta tynku (polecamy tynki firma Dolina Nidy albo Baumit albo Kreisel).

Powierzchnia ścian i sufitów jest odpowiednio gruntowana wcześniej, aby tynk dobrze trzymał się ścian i sufitów. Najbardziej wrażliwe punkty są dodatkowo wzmacniane siatką, którą wtapia się w tynk – wszystko po to aby położony tynk na ścianach i sufitach przez wiele lat dobrze się trzymał w Twoim domu. Wytynkowaliśmy wiele domów jednorodzinnych, mamy w tym doświadczenie.

Prace tynkarskie wykonujemy rzetelnie – spełniamy wysokie wymagania klientów.

Pracujemy na terenie woj. lubuskiego – Nowa Sól, Kożuchów, Nowe Miasteczko – oferujemy usługi tynkarskie: tynki maszynowe gipsowe i cementowo-wapienne.

Kontakt: tel.503-167-550 – firma Budowlana „NOWAK”


Powiązane wpisy: tynkowanie domu Głogów, tynki maszynowe Zielona Góra lubuskie, tynkowanie Złotoryja, Instalacje sanitarne Głogów, nasza firma na mapie: Nowak tynki maszynowe Głogów

[do góry]
O autorze


One Response to Tynki maszynowe Nowa Sól – lubuskie
  1. Serdecznie polecam firme „NOWAK” z Głogowa


[do góry]

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *