19 cze 2020

Posadzki z mixokreta Głogów – wylewki

0 Komentarzy
Wykonujemy posadzki z miksokreta w Głogowie – na zdjęciu nasze 2 miksokrety
miksokret maszyna
Miksokret – maszyna do mieszania i podawania betonu

Jesteśmy lokalną firmą z Głogowa – dysponujemy kilkoma maszynami do mieszania i pompowania betonu – maszyny te potocznie nazywamy miksokretem. Główni producenci tych maszyn to firmy Brinkmann i np. model Estrich Boy oraz firma Putzmeister. Obie firmy produkują dobrej jakości maszyny. Warto jednak uściślić, że maszyny te służą do pompowania żwiru, piasku, betonu, i półsuchego jastrychu – nie wykonują one jednak samodzielnie posadzek.

maszyna (miksokret) przepompowała mieszankę do pomieszczenia

Przy wykonywaniu posadzek mieszkaniowych miksokrety służą nam do wymieszania piasku, cementu i wody oraz do przepompowania tej mieszaniny do pomieszczenia gdzie wykonujemy posadzkę. Maszyna nie wykonuje jednak całej pracy – bo piasek i cement musi operator załadować do kosza maszyny, a potem inna osoba wykonuje posadzkę w pomieszczeniu. Po ułożeniu i wypoziomowaniu posadzki wykonać należy również zacieranie posadzki. Zacieranie wykonuje się częściowo ręcznie blichówką a częściowo mechanicznie za pomocą elektrycznej zacieraczki.

zacieraczka do posadzki

Jeśli potrzebują Państwo wykonać posadzkę u siebie w lokalu – zapraszamy do kontaktu – działamy na terenie dolnego śląska – najczęściej w okolicach Głogowa, Lubina, Polkowic. Dość często jesteśmy też w Legnicy, Zielonej Górze oraz Żarach/Żaganiu i we Wrocławiu. Wykonujemy wylewki z miksokreta na ogrzewanie podłogowe oraz chudziaki, wylewki zbroimy siatką lub zbrojeniem polipropylenowym. Wykonujemy nacięcia dylatacyjne.

[do góry]
O autorze


Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *