04 cze 2018

Wylewki anhydrytowe – Polkowice – na ogrzewanie podłogowe

0 Komentarzy
  • nasza firma zajmie się kompleksowym wykonaniem posadzki anhydrytowej
  • zwykle to w kwestii instalatora ogrzewania podłogowego leży ułożenie warstwy izolacyjnej czyli styropianu – musisz to omówić ze swoim instalatorem czy on się tym zajmie czy zlecisz to nam.
  • ze względu na to, że anhydryt jest materiałem płynnym trzeba wykonać odpowiednią 'wannę’ do wylewki – czyli na podłodze wykonuje się izolację folią i pianką dylatacyjną – ten temat również warto omówić na budowie razem z nami i z instalatorem. Izolacja ta musi być dobrze wykonana aby płynny anhydryt nie wyciekał do niepożądanych miejsc.
  • w tych miejscach domu gdzie nie ma ogrzewania podłogowego można wykonać jastrychy cementowe co obniży koszty, bo posadzki cementowe są tańsze niż posadzka anhydrytowa na ogrzewaniu podłogowym.
  • poza tym zwykle w garażu wykonuje się również posadzkę maszynową miksokretem ze względu na to, że jest to miejsce bardziej narażone na zawilgocenia niż reszta domu i w garażu nie instaluje się podłogówki.

Posadzki anhydrytowe polkowice

Kontakt – pełna oferta i cennik
pod numerem
tel.503-167-550
lub 530-531-733


posadzki z anhydrytu Lubin, posadzki z anhydrytu Głogów, posadzki miksokretem Leszno, cena wylewki anhydrytowej 2018posadzki betonowe przemysłowe Głogów, wylewki mixokretem Lubin, usługi posadzkarskie zielona góra lubuskie, zielona góra posadzki anhydrytowe, posadzki anhydrytowe Legnica

[do góry]
O autorze


Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *