25 lis 2020

Koszt wykonania posadzki mixokretem

0 Komentarzy

39 – 40 zł za metr kwadratowy netto to orientacyjna cena wykonania wylewki mixokretem z materiałami i robocizną. Cena może się różnić – dokładną wycenę otrzymasz po wizycie naszego pracownika na budowie i po dokonaniu pomiarów.

Trzeba jednak pamiętać, że koszt wylewki maszynowej z miksokreta może się różnić w zależności od lokalizacji budowy, grubości posadzki oraz metrażu – znamy takie miejsca, gdzie koszty piasku płukanego do posadzek są niemal 2razy wyższe niż w naszym regionie, różnica sięgała czasami nawet 500zł. Spotykamy też budowy domów jednorodzinnych w małych miejscowościach gdzie pobliskie hurtownie budowlane sprzedają cement w dość wysokich cenach – przy 150 workach cementu dodatkowe 2zł/worek podnosi cenę materiałów o 300zł. Dodatkowe 500-800zł za materiały na 100m2 posadzki może wpłynąć na różnicę w cenie końcowej. Dodatkowo typ użytego zbrojenia do betonu może zmienić wycenę. Obserwujemy duże rozbieżności cenowe np. pomiędzy Zieloną Górą a Wrocławiem, czy między Legnicą a Żaganiem, to są znaczne różnice cenowe. Dlatego najpierw prosimy o telefon do naszej firmy, w czasie krótkiej rozmowy będziemy mogli dość dokładnie wycenić usługę wykonania posadzki na Państwa budowie.

Podana kwota nie zawiera w sobie kosztu rozkładania styropianu na budowie, wykonanie izolacji ze styropianu jest dodatkowo płatne.

Nasza firma znajduje się w Głogowie na dolnym śląsku. Działamy w promieniu 120km od siedziby firmy. Wykonujemy posadzki w Lubinie, Polkowicach, Legnicy, Chojnowie, Jaworze, Nowej Soli, Zielonej Górze, Żaganiu, Żarach, Lesznie, Trzebnicy, Miękini k.Środy śląskiej, Wrocławiu wylewki Wrocław.

[do góry]
O autorze


Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *